پروژه نما سازی با متریال چوب پلاست

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

نمای چوب پلاست

مشخصات پروژه نمای چوبی:

نمای چوبی پروژه فوق توسط متریال چوب پلاست در یک هفته کاری انجام شد.

پس از مراجعه مهندس گودرزی به نمایشگاه مجموعه پایتکس واقع در کردان و درخواست ایشون مبنی بر اجرای نمای چوبی ساختمان مذکور تیم طراحی مجموعه پایتکس اقدام به طراحی نما نمودند و طبق طرح پیشنهادی قسمتی از نما از متریال چوب پلاست استفاده شده بود که پس از تائید کارفرما طرح به تیم اجرای پایتکس ارجا داده شد و تیم اجرای پایتکس در زمان یک هفته نمای چوب پلاست پروژه مذکور را به اتمام رساند.

پروژه فوق علاوه بر نمای چوب پلاست دارای استخر،فلاور باکس،تری باکس،آلاچیق،چمن مصنوعی،دک چوب پلاست،تایل چوب پلاست،پله چوب پلاست نیز می باشد که مساحت تقریبی پروژه نزدیک به 3000 هزار متر مربع می باشد.

 

نماسازی چوب پلاست

 

جزئیات اجرایی:

اجرای نما چوبی مانند اجرای دیگر پروفیل های چوب پلاست نیاز به شاسی کشی فلزی دارد که این شاسی کشی در زمان اجرای پروژه به استراکچر ساختمان متصل می شود.

پروفیل اول را به استراکچر پیچ می کنند و بقیه پروفیل ها را از طریق کلیپس به شاسی فلزی متصل می کنند.

در پروژه فوق از متریال چوب پلاست در موارد دیگری مثل ساخت آلاچیق،محوطه سازی،تری باکس،تایل های چوب پلاست،روف گاردن نیز استفاده شده است.

استفاده از شاسی فلزی در محیط ها و مکانهخایی مانند نمای چوب پلاست، لبه استخر، کفپوش ها و پیاده رو های پر تردد، روف گاردن، آلاچیق ها و پرگولا ها، فلاورباکس و تری باکس، نیمکت و مبلمانهای شهری و فضای باز… پیشنهاد شده و می توان آن را یکی از بهترین انواع زیرسازی و شاسی کشی برای فضای داخلی و فضای باز به شرط آن که تمامی استانداردهای لازم در نصب و اتصالات رعایت شود به شمار آورد.

در شاسی کشی فولادی فواصل منظم و حداکثر در فاصله 35 سانتی کلاف می شوند.