پروژه محوطه سازی کردان

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

 

محل پروژه کردان: چهارباغ

متراژ پروژه: 350 متر مربع

پروژه محوطه سازی فوق در 350 متر مربع انجام شد . پس از مراجعه کارفرما به دفتر مرکزی مجموعه پایتکس تیم طراحی مجموعه پایتکس پس از دریافت اطلاعات پروژه و پر کردن فرم ارزیابی نیاز های کارفرما به محل پروژه مراجعه کرده و ابعاد و مشخصات وضع موجود را برداشت و اقدام به طراحی نمودند.

طراحی در سه آلترناتیو انجام شد و به کار فرما ارائه شد که کارفرما آلترناتیو شماره 2 رو پذیرفت و پس از اعمال تغیرات مورد نظر کارفرما طرح به کارگاه مجموعه پایتکس ارجا داده شد برای ساخت و هم زمان به تولید مصنوعات محوطه سازی در کارگاه تیم اجرا مجموعه اقدام به تصطیح و زیر سازی محل پروژه نمود و پس از انجام عملیات بتن ریزی و شیب بندی محل پروژه واش بتن ها کار گذاشته شد و چمن مصنوعی چسبانده شد. پس از انجام بنایی ها در پروژه قوطی کشی ها شروع شده و شبکه فلزی کف برای نصب چوب پلاست آماده اماده شد.

پروژه محوطه سازی فوق در چند فاز اجرا شد و پس از نصب چوب پلاست های کف نوبت به اجرای پرگولا و نصب اقلام و محصولات ساخته شده در کارگاه شد. میز و نیمکت استفاده شده در پروژه محوطه سازی فوق از جس چوب پلاست می باشد که مقاوم در برابر شرایط جوی و حمله حشرات می باشد.

پروژه محوطه سازی کردان دارای دک و فضای نشستن می باشد که توسط چند پله از زمین جدا شده است و توسط گابیون های فلزی با سنگ های تزئینی از محیط اطراف جدا شده است و پرگولا بر روی این سکو نصب شده است.

دوش نصب شده در فضای باز این پروژه از جنس شیشه سکوریت می باشد و نرده های طراحی شده برای محوطه سازی این پروژه از جنس ورق گالوانیزه می باشد. پروژه فوق در 35 روز کاری انجام شده است.