پروژه شهرک گلشن کردان

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

پروژه چوب پلاست

پروژه نمای چوب پلاست شهرک گلشن واقع در منطقه زعفرانیه استان البرز

 

پروژه شهرک گلشن کردان

 

پروژه چوب پلاست شهرک گلشن پروژه ویلاسازی می باشد که تشکیل شده است از چندین ملک مجزا که هرکدام طرح متفاوتی نسبت به بقیه ویلا ها دارد و همه ویلا ها داری دیوار کشی،محوطه سازی و استخر می باشند.

طرح ساختمان ها و فرم آنها همگی به صورت مدرن اجرا شده و متریال های مورد استفاده در آنها متریال چوب پلاست،سنگ،بتن،و رزین می باشد.

از متریال چوب پلاست با رنگ ها و طرح های متفاوت در نمای ساختمان ها،زیر سقف،کنار استخر،محوطه سازی،فلاور باکس ها،تری باکس ها و گلدان های چوبی استفاده شده است. پروفیل های چوب پلاست استفاده شده در این پروژه از تایل های 10 سانتی،15 سانتی،7 سانتی و کاور 7 و 30 سانتی می باشد.همگی پروفیل ها و کاور های چوب پلاست دارای شاسی کشی فولادی می باشند که در فواصل مشخص شده پیچ شده اند.

پیچ مستقیما به پروفیل های چوب پلاست متصل نشده است و از طریق کلیپس این اتصال اتفاق می افتد.

رنگ پروفیل های چوب پلاست استفاده شده در این پروژه از رنگ های 04 و 06 می باشد.

پروژه مذکور در زمانی نزدیک به یک ماه انجام شد که پروفیل های فلزی تمام ویلاها در 15 روز کاری نصب شد و بقیه زمان اجرا تعلق دارد به نصب پروفیل های چوب پلاست زیر سقف و نمای ساختمان ها.

 

 

در اجرای نمای چوب پلاست میتوان از پروفیل های چوب پلاست به صورت افقی و عمودی استفاده کرد و این موضوع می تواند به جلوگیری از پرت شدن چوب پلاست ها کمک کند زیرا طول شاخه چوب پلاست ها 3 متری می باشد و باید چینش آنها به شکلی صورت گیرد که از طول شاخه بیشترین استفاده صورت گیرد.

شاسی کشی فلزی باید عمود بر جهت پروفیل های چوب پلاست باشد تا پروفیل ها هر 35 سانتیمتر به 35 سانتیمتر پیچ شوند.

از متریال چوب پلاست برای نما سازی در روف گاردن،محصولات چوبی فلزی،پرگولا،آلاچیق،محوطه سازی،دیوار پوش،باکس گل مانند تری باکس و فلاور باکس،تایل های چوب پلاست،ساخت مبلمان های شهری استفاده می شود.