پروژه سر در مجموعه ویلایی

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

پروژه سردر شهرک زعفرانیه

اجرای چوب پلاست :

 

 

موضوع پروژه:

اجرای سر در مجموعه با متریال چوب پلاست

شرح پروژه:

سردر پروژه شهرک گلشن از جمله پروژه هایی ست که مجموعه پایتکس اقدام به طراحی و اجرای نمای چوب پلاست آن نموده است.این مجموعه دارای چندیدن ویلا با طرح های متفاوت می باشد که قسمت هایی از این ویلاها توسط شرکت پایتکس نماسازی با متریال چوب پلاست شده اند.مجموعه پایتکس فعالیت های زیادی را در شهرک انجام داده است که در موضوع و فعالیت های دیگری دسته بندی می شوند و به عنوان پروژه های مجزا معرفی می شوند.

شرکت پایتکس ارائه کننده خدماتی از قبیل محوطه سازی ،نمای چوب پلاست ، تابلوی چوب پلاست،ساخت مصنوعات چوبی فلزی،روف گاردن ،پرگولا،تری باکس،فلاور باکس،مبلمان شهری ،آلاچیق و… می باشد که در پروژه مورد نظر اجرای نمای چوب پلاست بر عهده این مجموعه قرار داشته است.

شیوه اجرای این پروژه به این صورت می باشد که در ابتدا شاسی کشی فلزی انجام شده و پروفیل های فلزی فلزی در فاصله 35 سانتیمتر شبکه بندی شده اند و پروفیل های 15 سانتیمتری چوب پلاست پایتکس از طریق کلیپس به این پروفیل ها پیچ می شوند.

کارفرما در این پروژه از شرکت پایتکس درخواست اجرای محصولی را داشت که از مقاومت بالایی در مقابل شرایط جوی،حجوم آفت ها و خوردگی برخوردار باشد و معایبی که به چوب نسبت می دهند را نداشته باشد.پیشنهاد مجموعه پایتکس پروفیل های 15 سانتی  بود که علاوه بر زیبایی از مقاومت بالایی برخوردار هستند.

اجرای پروژه سر در شهرک گلشن در 7 روز کاری به پایان رسید که 4 روز کاری آن صرف آهن کشی و 3 روز کاری آن صرف نصب پروفیل شد.

ترکیب سنگ و چوب پلاست زیبایی خاصی به سر در مجموعه داده است و کد رنگ استفاده شده در چوب پلاست با سنگ استفاده شده خوانایی خوبی دارد.