پروژه روف گاردن پاسداران

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

پروژه روف گاردن پاسداران

مشخصات پروژه روف گاردن پاسداران

روف گاردن پاسداران یکی از پروژه های مجموعه پایتکس می باشد که در متراژ 250 مترمربع طراحی شد و دارای آلاچیق ، پرگولا،دک کف،آب نما ، تری باکس ، فلاور باکس ، فضای صبحانه خوری،محوطه سازی می باشد.

طراحی پروژه روف گاردن پاسداران در یک هفته انجام شد و بنا به درخواست کارفرما برای مناسب بودن قیمت پروژه از متریال هایی مانند ترموود،چوب پلاست،ورق گالوانیزه،واش بتن،شن،چمن مصنوعی و….. استفاده شد.

آلاچیق روف گاردن پاسداران از نوع آلاچیق های مدرن در نظر گرفته شد که بدنه آن از پروفیل های 4 سانتی متری پوشانده شد که به صورت یک  در میان نصب شده و اتصال آن با شاسی فلزی از طریق پیچ انجام می شود.ابعاد آلاچیق طراحی شده 9 متر مربع می باشد که سقف آن با متریال پلی کربانت آب بند شده است و روی دک چوبی نصب شده است.

 

پروژه پاسداران پایتکس

 

دک چوبی پروژه فوق از متریال ترموود طراحی شده است که توسط فلاور باکس ها و نرده چوبی محصور شده است.دک فوق دارای شاسی کشی فولادی می باشد که علاوه بر تامین استراکچر مورد نیاز برای پیچ چوب ها مقاومت لازم برای ستون های آلاچیق را نیز فراهم می کند.

پرگولا در ابعاد 3در4 متر مربع می باشد که از متریال ترموود کار شده است و دارای شاسی کشی فلزی می باشد و تیر های پرگولا در دو جهت بر روی آن نصب شده است. ابعاد پرگولا بر اساس خواسته کارفرما در نظر گرفته شده است. کف پرگولا ترکیبی از چمن مصنوعی و سنگ می باشد که سنگها در هنگام اجرای کف بام نصب شده و پلیت هایی جهت نصب ستون های پرگولا در دل آنها کار شده است. این پرگولا را با متریال چوب پلاست نیز می توان به راحتی اجرا کرد تا از لحاظ قیمتی به صرفه تر باشد.

 

 

آب نمای پروژه فوق از متریال چوب ترموود با شاسی کشی فلزی می باشد که محفظه آبنما از ورق گالوانیزه با رنگ پودری کوره ای ساخته شده است. این آبنما به صورت فلش طراحی شده است که فلاور باکس های پلکانی بر روی آن قرار می گیرد.

تری باکس های استفاده شده در پروژه فوق از دو متریال چوب پلاست و ترموود می باشد که برای ایجاد صرفه اقتصادی برخی قسمت های آن از متریال فلز که در داخل باکس ها استفاده شده است به عنوان پوشش نهایی نیز استفاده شده است. تری باکس ها و فلاور باکس های استفاده شده در روف گاردن این پروژه دارای لایه داخلی ورق گالوانیزه با رنگ پودری کوره ای می باشند که به شاسی کشی فلزی با قوطی 2*2 محصور شده اند تا از تغیر حالت آنها جلوگیری شود. این ورق گالوانیزه دارای رنگ پودری کوره ای می باشد و مقاوم در برابر ریشه و رطوبت می باشد.

 

 

محوطه سازی پروژه فوق هم توسط متریال چوب پلاست انجام شد که دارای آب نمای سنگی و باغ ژاپنی می باشد.