نحوه اجرای چوب پلاست در کف

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

پروفیل های چوب پلاست مقاوم برای اجرا در کف فضاهای باز ، مسیر های دسترسی ، معابر عمومی ، کناره های استخر ، محوطه مجتمع های مسکونی و اداری می باشند. پروفیل چوب پلاست در اجرای چوب پلاست در کف مقاومت بالایی در برابر خوردگی ، رنگ پریدگی ، حجوم حشرات ، و شرایط جوی دارد و به همخین منظور از آنها می توان در فضای باز روف گاردن و محوطه سازی استفاده کرد.

 

نحوه اجرای چوب پلاست در کف

 

اجرای پروفیل های چوب پلاست در کف به دو صورت انجام می گیرد:

اجرای پروفیل ها بر روی شاسی کشی

در این شیوه از اجرای پروفیل های چوب پلاست برای به دست اوردن یک شبکه منظم پروفیل های فلزی را به هم جوش می کنند و با پایه از زمین بالاتر می اورند تا ابهای سطحی بتوانند زیر آنها جریان داشته باشند و سپس پروفیل های چوب پلاست را به دو صورت پیچ از رو و یا با اتصال کلیپس به آنها پیچ می کنند تا اجرای چوب پلاست در کف پیاده سازی شود. این شیوه اجرا از سرعت بالایی برخوردار می باشد و مساحت زیادی را می توان توسط این شیوه پوشش داد. در هنگام نصب باید به انبساط و انقباض پروفیل ها در جهت طولی دقت کرد تا مبادا باعث جدا شدن پروفیل ها و بریدگی در پیچ ها شود اما در جهت عرض نیازی نیست فاصله ای ایجاد شود زیرا خود کلیپس ها این فاصله را ایجاد می کنند.

اجرای پروژه توسط تایل های آماده چوب پلاست

تایل های آماده چوب پلاست:
تایل های چوب پلاست در کارگاه ساخته می شوند و تایل ها به صورت قطعات پیش ساخته در ابعاد 30*30 و 60*60 تولید می شوند و به صورت کام و زبانه در محل پروژه به هم وصل می شوند این شیوه اجرا نیاز به زیرسازی خاصی ندارد و فقط یه سطح صاف و یکدست برای اجرای تایل ها کافی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *