طراحی و اجرای نما و تابلوی چوب پلاست

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

طراحی و اجرای نما و تابلوی چوب پلاست

نمای چوب پلاست

اجرای نمای چوب پلاست توسط مجوعه پاستکس به روش های متاوتی انجام می گیرد و بستگی به شرایط پروژه دارد اما در اکثر موارد برای اجرای نمای چوب پلاست نیازمند شاسی کشی با مقاومت بالا می باشد.

 

نماسازی چوب پلاست

 

شاسی کشی در نمای ساختمان به وسیله پروفیل های فلزی انجام می گیرد و این پروفیل کشی معمولا توسط پروفیل هایی با سطح مقطع 6*6-4*4-3*3 انجام می شود که در یک جهت با فاصله 100 سانتی متری و در جهت عمود بر آن به فاصله 35 سانتیمتری انجام می شود.این شبکه ای که ساخته شده است حالا توانایی پذیرش پروفیل ها و وزن آنها را دارد.

پروفیل های چوب پلاست نیاز دارند برای جلوگیری از پیچیدگی در طول هر 35 سانتیمتر به 35 سانتیمتر پیچ شوند و به همین منظور پیایین ترین پروفیل به قوطی ها پیچ می شود و سپس یک کلیپس که از جنس پلاستیک فشرده می باشد و مقاومت بالایی دارد در شیار پروفیل قرار می گیرد و از این به بعد کلیپس ها به قوطی پیش می شوند و خود پروفیل چوب پلاست پیچ نمی شود.

در انتهای کار پروفیل پایانی نیز پیچ می شود تا سر و ته کار به خوبی بسته شود و کار به درستی به اتمام برسد. اگر در نما از پروفیل 15 سانتی متری چوب پلاست استفاده شود شیار و درز بین پروفیل ها دیده می شود. اما اگر از پروفیل های 10 سانتی متری چوب پلاست استفاده شود دیگر فاصله بین پروفیل ها دیده نمی شود چون این پروفیل های 10 سانتی چوب پلاست دارای همپوشانی می باشند.

تابلوی چوب پلاست

شیوه اچرای تابلوی چوب پلاست نیز همانند نمای چوب پلاست می باشد و باز هم نیاز به شاسی کشی می باشد و پروفیل ها باید در فواصل مشخص شده از طریق کلیپس پیج شوند.

با متریال چوب پلاست می توان به راحتی نما های زیبایی را طراحی و اجرا کرد.پ

 

پایتکس

 

مزایای نمای چوب پلاست:

سرعت اجرای بالا

مقاومت در برابر شرایط جوی

مقاومت در برابر تابش شدید افتاب

تنوع در سایز و ابعاد

قیمت مناسب

تنوع رنگی نسبت به چوب