تولید مصنوعات چوبی فلزی

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید

مصنوعات چوبی فلزی:

مصنوعات چوبی و فلزی به محصولاتی گفته می شود که متریال استفاده شده در آنها بیشتر از فلز و چوب می باشد که غالبا از فلز به عنوان استراکچر و از چوب برای پوشش و نمای محصول استفاده می شود مانند الاچیق،پرگولا

 

تولید مصنوعات چوبی فلزی

 

موارد استفاده:

از محصولات پایتکس در محیط های اداری،روفگاردن یا بام سبز،محوطه سازی،تراس،حیاط ساختمان ها،لابی و راهرو هتل ها،پارک ها،نمای ساختمان ها و غیره استفاده می شود.

انواع مصنوعات:

  • باکس ها
  • الاچیق ها
  • تایل ها
  • میلمان شهری
  • میز و نیمکت
  • و به طور کلی به هر محصولی که از متریال به صورت خام استفاده نشود و به اصلاح کار و خدماتی روی آن انجام شود مصنوع یا محصول گفته می شود.

باکس ها :

باکس ها یا جعبه های کاشت به محیط های کاشتی گفته می شود که استراکچر آنها غالبا از قوطی های فلزی و محیط کاشت آنها از ورق های گالوانیزه ساخته می شود و پوشش نهایی آنها میتواند همان ورق فلزی و یا چوب ترموود ،چوب پلاست و غیره …. باشد.

باکس های کاشت در ابعاد مختلف تولید می شوند مانند 50*50*60 و یا 80*30*60 که به اصطلاح به آنها فلاورباکس و یا تری باکس نیز گفته می شود.

 

آلاچیق ها:

الاچیق ها محصولاتی هستند که در محیط های باز ساخته می شوند و هدف از ساخت آنها جداسازی فضاها،محصور نمودن،سایه اندازی،زیبایی و غیره.. می باشد. در گذشته استراکچر آلاچیق ها را به صورت چوبی می ساختند اما امروزه الاچیق ها را به صورت فلزی می سازند و نما و یا پوشش آن را به صورت چوبی اجرا می کنند.

الاچیق های شرکت پایتکس به صورت پرتابل و قابل حمل می باشند که اکثرا با اتصال پیچ و مهره به هم وصل می شوند.آلاچیق پرتابل و قابل حمل پایتکس با اتصال پیچ و مهره در طرح های متنوع قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

 

آلاچیق چیست

تایل های چوب پلاست:

تایل چوب پلاست محصولی از شرکت پایتکس است که از ترکیب پروفیل های چوب پلاست و زیره پلاستیکی در طرح های متنوع ساخته می شود و مناسب برای کفسازی،محوطه سازی،بام سبز،تراس سبز ،الاچیق و لابی می باشد.

 

مبلمان های شهری:

مبلمان های شهری محصولاتی هستند که در پارک ها و فضاهای عمومی مانند میادین استفاده می شوند که این محصولات می توانند شامل آلاچیق،میز و نیمکت،آبنما،فلاور باکس،تری باکس و پرگولا باشند.

میز و نیمکت:

میز و نیمکت ها دیگر محصولات شرکت پایتکس هستند که مانند سایر محصولات این موضوع از استراکچر فلزی و پوشش نهایی چوب و یا ورق ساخته می شوند که می توان از ترکیب آنها با فلاور باکس ها و یا تری باکس ها به عنوان مصنوعات چوبی فلزی زیبا نام برد مانند میز گرد.